Zastępstwa

Okres: 29.09.2017 (Pt) - 02.10.2017 (Pn)

Dzień: 29.09.2017 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2Babecki Paweł2GReligiaBIBUczniowie przychodzą później
5Babecki Paweł2IZajęcia techniczneC2Stobiecka Grażynazamiast 2E
6Babecki Paweł2CMatematykaBIBNowacka Joanna
7Babecki Paweł2LReligiaA32Uczniowie zwolnieni do domu
5Goszczycka Jadwiga7DZajęcia z wychowawcąA38Wieszczyńska Ewa
6Goszczycka Jadwiga7EZajęcia z doradcą zawodowymA38Siedlich-Zakrzewska Renata
7Goszczycka Jadwiga7EZajęcia z doradcą zawodowymA38Siedlich-Zakrzewska Renata
2Gurtowska Anna3LAReligiaA33Gurzkowski Stanisławzamiast 7 godziny
3Gurtowska Anna7AWychowanie do życia w rodzinieBIBUlicka Iwona
4Gurtowska Anna2KWychowanie do życia w rodzinieBIBUlicka Iwona
6Gurtowska Anna3DFizykaA47Chrabąszcz Małgorzata
1Hondzyńska Dorota3F|CHWychowanie fizyczneD2CUczniowie przychodzą później
2Hondzyńska Dorota2A|WF.Dz.2Język angielskiB16Pałczyńska - Koper Joannazamiast 2E
3Hondzyńska Dorota2A|WF.Dz.2Zajęcia artystyczneC2Stobiecka Grażynazamiast 3E
1Menich Grzegorz3G|CH2Wychowanie fizyczneD1CUczniowie przychodzą później
2Menich Grzegorz2A|WF.DzJęzyk angielskiB16Pałczyńska - Koper Joannazamiast 2E
2Menich Grzegorz2C|DZWychowanie fizyczneD1AGórnicki Piotr
3Menich Grzegorz2A|WF.DzZajęcia artystyczneC2Stobiecka Grażynazamiast 3E
3Menich Grzegorz2C|DZWychowanie fizyczneD1AGórnicki Piotr
5Menich Grzegorz2B|CHWychowanie fizyczneD1CUczniowie zwolnieni do domu
6Menich Grzegorz2B|CHWychowanie fizyczneD1CUczniowie zwolnieni do domu
1Polańczyk Piotr3A|CHWychowanie fizyczneD2BUczniowie przychodzą później
1Polańczyk Piotr3C|CHWychowanie fizyczneFITNiedbała Jerzy
2Polańczyk Piotr3A|CHWychowanie fizyczneD2BUczniowie przychodzą później
2Polańczyk Piotr3C|CHWychowanie fizyczneFITNiedbała Jerzy
3Polańczyk Piotr2H|DZWychowanie fizyczneFITModrzejewski Krzysztof
5Polańczyk Piotr2B|DZWychowanie fizyczneD1BUczniowie zwolnieni do domu
5Polańczyk Piotr2D|DZWychowanie fizyczneD1BChyżyński Cezary
6Polańczyk Piotr2B|DZWychowanie fizyczneD1BUczniowie zwolnieni do domu
6Polańczyk Piotr2D|DZWychowanie fizyczneD1BChyżyński Cezary
1Stańczak Małgorzata2LA|BIO.RBiologiaB4Uczniowie przychodzą później
2Stańczak Małgorzata2LA|BIO.RBiologiaB4Uczniowie przychodzą później
3Stańczak Małgorzata3LA|BIO.RInneŚWŻelechowska Sylwia
3Stańczak Małgorzata3LB|BIO.RInneŚWŻelechowska Sylwia
6Szarmach Anna2KJęzyk angielskiA31Pałczyńska - Koper Joannazamiast 26.09. - 7 lekcja
2Zwarycz Krystyna7EMatematykaB15Dmochowska Annazamiast 3E
3Zwarycz Krystyna3GMatematykaB15Jaroszewska Bogusławazamiast 3.10. - 7 lekcja
4Zwarycz Krystyna7CJęzyk angielskiB15Górnicka Joannazamiast 2E
Dzień: 02.10.2017 (Pn)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Bogiel Marek2D|I2InformatykaA44Uczniowie przychodzą później
2Bogiel Marek1LA|I1InformatykaA44Uczniowie przychodzą później
3Bogiel Marek2S|I2InformatykaA44Kujawa Piotr
4Bogiel Marek2A|I1InformatykaA44Kujawa Piotr
5Bogiel Marek1LB|I1InformatykaA44Kujawa Piotr
6Bogiel Marek7G|I1ReligiaA44Utkowska Teresazamiast 7 lekcji
7Bogiel Marek7D|I1InformatykaA44Uczniowie zwolnieni do domu
2Goszczycka Jadwiga7EChemiaA38Jakubowska Izabelazamiast 3.10. - 7 lekcja
3Goszczycka Jadwiga7HChemiaA38Jakubowska Izabelazamiast 5.10. - 2 lekcja
4Goszczycka Jadwiga7DInneŚWŻelechowska Sylwia
5Goszczycka Jadwiga2DReligiaA38Szumański Jarosławzamiast 4.10. - 7 lekcja
6Goszczycka Jadwiga2DInneA38Siedlich-Zakrzewska Renata
7Hondzyńska Dorota3F|CHWychowanie fizyczneD2AUczniowie zwolnieni do domu
8Hondzyńska Dorota2A|WF.Dz.2Wychowanie fizyczneD2AUczniowie zwolnieni do domu
1Koelner Halina2AMatematykaA33Uczniowie przychodzą późniejlekcja przeniesiona na 6 godz. lekcyjną
7Nowacka Joanna7HMatematykaA31Uczniowie zwolnieni do domulekcja przeniesiona na 5 godz. lekcyjną
1Polańczyk Piotr7H|DZWychowanie fizyczneUczniowie przychodzą później
2Polańczyk Piotr7H|DZWychowanie fizyczneOkienko dla uczniów
3Polańczyk Piotr3A|CHWychowanie fizyczneD2BKruszewski Piotr
3Polańczyk Piotr3C|CHWychowanie fizyczneD2BNiedbała Jerzy
5Polańczyk Piotr3LA|CHWychowanie fizyczneFITStępniewska Joanna
5Polańczyk Piotr3LB|CHWychowanie fizyczneFITGórnicki Piotr
5Rutecka Ewa3IJęzyk polskiC25Wicińska Dagmarazamiast 3.10. - 7 lekcja
6Rutecka Ewa7G|I2ReligiaUtkowska Teresazamiast 7 lekcji
7Rutecka Ewa7D|I2InformatykaA43Uczniowie zwolnieni do domu
1Stańczak Małgorzata3CBiologiaB4Uczniowie przychodzą późniejLekcja przeniesiona na 5 godz. lekcyjną
7Utkowska Teresa7GReligiaC17Uczniowie zwolnieni do domuLekcja przeniesiona na 6 godz. lekcyjną
3Wielgus Wiesław2FJęzyk polskiA23Urbańska Renatazamiast 3.10. - 1 lekcja
5Wielgus Wiesław7HMatematykaB13Nowacka Joannazamiast 7 lekcji
6Wielgus Wiesław3LA|Prz1InneB13Milińska Anna
6Wielgus Wiesław3LB|Prz1InneB13Milińska Anna
7Wielgus Wiesław7ABiologiaB13Uczniowie zwolnieni do domu
1Wojciechowski Cezary2SGeografiaB14Uczniowie przychodzą później
2Wojciechowski Cezary3BInneB14Krupińska Anita
3Wojciechowski Cezary3SZajęcia z wychowawcąB14Szreder Małgorzatazamiast 5.10. - 1 lekcja
4Wojciechowski Cezary2LB|GEO.RInneŚWŻelechowska Sylwia
5Wojciechowski Cezary3CBiologiaB14Stańczak Małgorzatazamiast 1 lekcji
6Wojciechowski Cezary2AMatematykaB14Koelner Halinazamiast 1 lekcji
7Wojciechowski Cezary3LGeografiaB14Uczniowie zwolnieni do domu